Hot yoga/Sál

HOT YOGA

Každou neděli 18:00 - 19:00 hod. v období říjen - duben.

Hot jóga je speciálním druhém jógy, která se cvičí ve cvičebním sále, který je vyhříván horkým vzduchem na teplotu 38–40 °C, se zvýšenou vlhkostí vzduchu, kterou zabezpečují ultrazvukové aroma difuzéry a zvlhčovače vzduchu. Díky éterickým olejům, které přidáváme do difuzérů, desinfikujeme vzduch ve cvičebním sále a současně tak navodíme klientům pocit klidu a pohody. Hot jógu mohou cvičit všechny věkové kategorie. Zvýšená teplota okolního prostředí způsobí prohřátí svalové tkáně až do hloubky 4 cm. Intenzivní zahřátí organismu v krátkém čase zrychlí a zvýší blahodárné účinky cvičení jógy.

Mezi pozitivní účinky hot yogy patří posílení imunitního systému a prevence proti virovým onemocněním, zvýšení kapacity plic, posílení srdeční činnosti, protažení a posílení svalů, zlepšení celkové rovnováhy, zlepšení krevního oběhu a pročištění lymfatického systému, zlepšení stability.

PRONÁJEM CVIČEBNÍHO SÁLU

Sál je možné pronajmout na hodiny jógy, hot jógy, hot pilates a další sálové aktivity. Více informací o možnosti spolupráce a pronájmu získáte na emailu info@ksirovka.cz.